Банк пропонує низку банківських продуктів суб`єктам господарської діяльності агропромислового сектору:
Агрокредит «Інвестиційний»
Агрокредит «Сільгосптехніка»
Агрокредит «Оборотний»
Підприємців можна поділити на три типи. Перший – це люди, які не бояться ризикувати власним майном. Другий – це ті, що можуть вмовити інвестора ризикнути грошима замість них. І третій – люди, які здатні залучити кошти на умовах краудфандингу, тобто на доброчинній основі.
Для відкриття та розвитку своєї справи потрібні гроші. Якщо власних коштів недостатньо, можна взяти кредит у банку чи позичити у друзів, а ще є варіант спробувати отримати грант. Про те, що це таке, чим він відрізняється від фінансової допомоги чи кредиту, де шукати грантодавців і як оформити документи – читайте у цьому матеріалі.
На що громадянам варто звертати увагу перед оформленням вкладу до кредитної спілки? Як НБУ планує змінити регулювання, щоб забезпечити збереження коштів громадян?
Загальна інформація щодо здобуття грантів. Пошук грантових програм. Де шукати інформацію про грантові конкурси. Підготовка проекту та подання грантової заявки. Нормативна база.
Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.
У середовищі представників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб презентували попередню концепцію системи гарантування вкладів для членів кредитних спілок