Грантові платформи

Національна платформа малого та середнього бізнесу

Національна платформа МСБ сьогодні – це:

   • комунікаційний майданчик бізнес-об’єднань;
   • інформаційний портал;
   • база знань для бізнес-об’єднань;
   • рупор МСБ.

Місія: Створення в Україні найкращого бізнес-клімату – через консолідацію спільноти МСБ, пропонування та адвокатування ключових реформ публічної політики відповідно до потреб та законних інтересів МСБ.

Про платформу МСБ

 

Гранти - Дія.Бізнес

Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу - це те місце, де підприємці можуть обрати для себе необхідну фінансову програму, прочитати детальні умови отримання фінансування та звернутися безпосередньо до банківських та інших установ.

 

 

Центр розвитку «Час змін»

Центр розвитку «ЧАС ЗМІН» – особистісне та професійне зростання. Навчаємо. Плануємо. Втілюємо. 

НАВЧИМО, як отримати грант! 

НАПИШЕМО для вас грантову заявку “Під ключ”!

ПІДБЕРЕМО актуальні грантові конкурси під вашу ідею.

Флагманом послуг є онлайн курс «НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ», де ми навчаємо представників громадськості, бізнесу, місцевого самоврядування, освітян шукати актуальні конкурси та писати виграшні грантові заявки.

Про Центр...

 

Ресурсний центр ГУРТ

Портал ГУРТ є щоденним інструментом інформування та використання для лідерів громад, менеджерів громадських, благодійних організацій, донорських структур, соціально відповідального бізнесу, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади та журналістів.

Про портал...

 

Платформа granty.org.ua

Міжнародна платформа, яка складається з польських та українських експертів, кожен здобув грантових коштів понад 1 млн. євро.

Вже 20 років сприяє євроінтеграції України в сфері бізнесу, громадського сектору та місцевого самоврядування.

Платформа granty.org.ua підтримує та консультує в сферах стратегічного розвитку, залучення грантів та ефективного управління проєктами. Забезпечує організацію проєктних офісів, творення партнерств та вихід на нові ринки.

Платформа реалізується в рамках консорціуму польських та українських неурядових організацій, лідером якого є Фундація розвитку Центрально-Східної Європи з Любліна (Польща).

Про платформу Granty.org.ua

 

Громадський простір

ProstirUA  пропонує унікальну й актуальну інформацію про розвиток громадянського суспільства України:

   • ділимось інформацією — разом з активними громадськими організаціями обмінюємось новинами, подіями, можливостями розвитку, кращими практиками
   • акумулюємо Гранти, конкурси для розвитку потенціалу громадських організацій
   • творимо практичний інструментарій — База знань НУО (поради, кейси)

Про ProstirUA

 

 

Mercy Corps

Mercy Corps — це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей задля суспільного процвітання.

Mercy Corps реагує на надзвичайну ситуацію в Україні з початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. Надає екстрену грошову допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним усередині України, щоб вони могли задовольнити свої основні потреби у виживанні. Також фінансує місцеві організації, які найкраще знають свої громади та ефективно працюють над вирішеннями їхніх найнагальніших потреб.

 

Додатково до заходів екстреного реагування, Mercy Corp розпочинає нову програму з відновлення, яка сприятиме стабілізації джерел існування та підвищенню здатності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам.

1. Фінансова допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) для відновлення втраченого через війну мікробізнесу та започаткування власної справи

2. Фінансова допомога для відновлення втраченої через війну дрібної фермерської діяльності

3. Фінансова допомога малим та середнім фермерським підприємствам для подолання наслідків війни у сільському господарстві

4. Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу, який вже релокований, або знаходиться в процесі релокації через війну

Про Mercy Corps