Анонси

Грант для розробки й впровадження інструментів змішаного фінансування агропідприємств до 181 000 000 грн від програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Запропоновані інструменти фінансової підтримки агро ММСП можуть також включати спільні партнерські програми постачальників з банками, лізинговими компаніями, кредитними спілками та іншими фінансовими інституціями, за умови, що отримане співфінансування не може бути використане як компенсація відсоткової ставки кредиту чи лізингу)

Грант на відновлення українських фермерів від FAO

Грант надається на підтримку виробництва, підвищення ефективності та прибутковості, а в довгостроковій перспективі — зміцнити національні ланцюги створення вартості та постачання. Прийом заявок відкритий через Державний аграрний реєстр (ДАР)

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей від 250 000 грн до 1 000 000 грн

Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес.

Фінансова допомога малому та середньому бізнесу у сфері сільського господарства від Міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps

Взяти участь у програмі допускають представників малого та середнього сільськогосподарського бізнесу, які: — Зможуть надати відомості та докази того, як підприємницька діяльність постраждала від війни, і як саме фінансова допомога сприятиме її відновленню. — У своїй бізнес-моделі вже мають або планують відновити чи розширити взаємовигідну співпрацю із домогосподарствами, що здійснюють сільськогосподарську діяльність або іншими дрібними фермерами.

Фінансова допомога домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермам

Взяти участь у програмі допускають місцеве населення та внутрішньо переміщенні особи (ВПО), які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни.

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна.

За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

Другий рік поспіль USAID, в межах ініціативи AGRI-Україна для підтримки продовольчої безпеки громад, надаватиме домогосподарствам насіння овочів напередодні весняної посівної.

Насіння зможуть отримати: домогосподарства у постраждалих від війни громадах вимушені переселенці представники соціально-вразливих верств (багатодітні, малозабезпечені сім'ї тощо)

Агро Арена проведе три безоплатних вебінари про гранти, банківське та товарне кредитування, інвестиції для фермерів «Ведення агробізнесу в умовах невизначеності»

Під час заходу експерти розкажуть фермерам, як скласти звітність для отримання кредиту та як правильно рахувати рентабельність. А також, як стати учасником програми «Фермер, є кредит», яка реалізується за підтримки Програми USAID АГРО та надає спрощений доступ до фінансування